TEHNICIAN MONTAJ ȘI MENTENANȚA – Uși industriale

PROFILUL CANDIDATULUI:

  • Experiență de minim 1 an în domeniul tehnic / construcții, industrial, reparații tehnice, montaj echipamente etc. reprezintă un avantaj
  • Profil tehnic cu înclinație către munca de teren
  • Disponibilitate pentru deplasări
  • Posesor permis de conducere categoria B reprezintă un avantaj
  • Capacitate de lucru în echipă și de concentrare, punctualitate, atitudine proactivă, spirit de inițiativă, perseverent, dornic sa progreseze pe plan profesional și personal
  • Calificare electrician, lăcătuș, instalații electrice/mecanice reprezintă un avantaj

DESCRIEREA POSTULUI TEHNICIAN MONTAJ

  • Serviciu: montaj, service și întreținere uși industriale
  • Direcţia: tehnică
  • Locul de muncă: locațiile unde se găsesc proiectele companiei (galerii comerciale, depozite logistice/industriale etc.).

Se lucrează în echipe, fiecare echipă dispune de mașina de lucru EMI.

Poziții Vacante

PROFILUL CANDIDATULUI : Absolvent al unei facultăți cu profil Construcții / Electro-tehnic / Automatizări sau experiență în domeniu de minim 1 an constituie un avantaj Capacitate de lucru în echipă și de concentrare, punctualitate, atitudine proactivă, putere de convingere, spirit de inițiativă, perseverent, dornic să progreseze pe plan profesional și personal Abilități în studierea și înțelegerea proiectelor și a planurilor pentru construcții Cunoştinte şi experienţă în utilizare PC (Autocad, Excel, Word,) Cunoştinţe la nivel mediu de limba engleză și/sau franceză și/sau germană constituie un avantaj

Service 24/7

Trimite CV