INGINER OFERTARE TEHNICĂ – Departamentul Finisaje (proiecte industriale și galerii comerciale)

PROFILUL CANDIDATULUI :

  • Absolvent al unei facultăți cu profil Construcții / Electro-tehnic / Automatizări sau experiență în domeniu de minim 1 an constituie un avantaj
  • Capacitate de lucru în echipă și de concentrare, punctualitate, atitudine proactivă, putere de convingere, spirit de inițiativă, perseverent, dornic să progreseze pe plan profesional și personal
  • Abilități în studierea și înțelegerea proiectelor și a planurilor pentru construcții
  • Cunoştinte şi experienţă în utilizare PC (Autocad, Excel, Word,)
  • Cunoştinţe la nivel mediu de limba engleză și/sau franceză și/sau germană constituie un avantaj

RESPONSABILITĂŢI :

  • Analizează cererea de ofertă împreună cu directorul general/managerul de proiect pentru a decide oportunitatea participării la licitaţie
  • Preia documentaţia de licitaţii, o studiază, cere informaţii suplimentare de la solicitanţi, dacă este cazul
  • Emite cereri de ofertă către subantreprenori de specialitate (dacă este cazul) și către furnizorii de materiale
  • Evaluează şi selectează ofertele primite de la subantreprenori împreună cu directorul general/ managerul de proiect
  • Elaborează oferta, documentația tehnică
  • Participă la toate fazele proiectului, de la începutul acestuia și până la receptia finală
  • Coordonează în paralel mai multe proiecte
  • Răspunde de încadrarea în termene limită și bugete alocate
  • Participă împreună cu managerul de proiect la întâlnirile finale cu beneficiarii
  • Creează sau desfășoară studii analitice, analize cost-beneficiu sau de alta natură
  • Dezvoltă strategii, planuri în vederea realizarii obiectivelor.

Locația postului este în București.

Poziții Vacante

PROFILUL CANDIDATULUI : Experiență de minim 1 an în domeniul tehnic / construcții, industrial, reparații tehnice, montaj echipamente etc. reprezintă un avantaj Profil tehnic cu înclinație către munca de teren Disponibilitate pentru deplasări Posesor permis de conducere categoria B reprezintă un avantaj Capacitate de lucru în echipă și de concentrare, punctualitate, atitudine proactivă, spirit de inițiativă, perseverent, dornic sa progreseze pe plan profesional și personal Calificare electrician, lăcătuș, instalații electrice/mecanice reprezintă un avantaj

Service 24/7

Trimite CV